İnsan Kaynakları

Sektörün yeni ve iddialı oyuncusu
İşte beklenen... Tüm kariyer sitelerine tek ve sade bir arayüzden erişin. Hem hız kazanın hemde sinirleriniz yıpratmayın. Nedenmi? Kariyer sitelerinin sayısı bir hayli arttı. Birde üstüne çoğunun görüntüleri günden güne kirleniyor. Animasyonlar bannerler pop-uplar derken bazıları warez sitelerine döndüler. Siteleri açınca bilgisayarın işlemcisinin %80 ile %100 arasında gezdiğine tanık oluyorum ki işlemcimde sağlamdır. Uzun lafın kısası lunaparka dönen sitelerde gezmek zorunda kalmak istemiyorsanız buraya giriyor ve temiz bir arayüzden hızla ilanınızı buluyorsunuz. Yani kariyer sitelerini indeksleyen bir dikey arama motoru. Denemelisiniz.
www.careerjet.com.tr

 

Canavar
arayüzü bir hayli gayrı ciddi görünsede çok ciddi potansiyel vaad ediyor. Uluslararası tecrübe ve birikimiyle geliyormuş. Uzun süredir yayına girememişti, geçen linkleri tararken baktım başlamış. İlgilenenlere duyurulur.
www.monster.com.tr

 

Dev bir veritabanı
Sektörün en çok bilinen ve galiba en büyük veritabanına sahip insan kaynakları sitesi. Ama hacmi ve ciddiyetine yakışmayan tasarım ve flash animasyonlarla şişirilmese, hızlı açılsa ve sistemi yormasa daha iyi olabilirmiş.
www.kariyer.net

 

Büyük bir veritabanı
İnsan kaynakları sitesi kategorisinde, Olmazsa olmazlardan. 
www.yenibiris.com

 

Sektörün en eski sitelerinden
Oldukça derli toplu bir arayüz, geniş firma portföyü. Denemeden geçmeyin.
www.secretcv.com

 

İnsan kaynakları diğer büyükleri
www.personelonline.com
www.insankaynaklari.com
www.elemanilan.com  (bir süre ara vermiş gibi görünüyor)
www.cvtr.net
www.eleman.net
www.cvyolla.com
www.mulakat.net
www.turkcv.net
www.tekadres.com


Görüş öneri ve sorularınız için buraya
Sitedeki değişikliklerden haberdar olmak için ise buraya tıklayınız